İngilizce Video (www.ingilizcevideo.com) 2 Ekim 2007 tarihinde kuruldu. Sitemiz, Türkçe anlatımlı video derslerle ülkemiz insanlarına İngilizce eğitimlerinde destek olmak prensibiyle yayın hayatına başladı. Bugüne kadar hazırladığım video dersler YouTube üzerinde de büyük ilgi görerek en çok izlenen İngilizce ders videoları arasındaki yerini aldı. Bu teveccüh beni çok daha fazla video çekmek yönünde motive ederek bugünlere gelmemi sağladı.

İlk 7 sene boyunca site içeriğinde yabancılarca anlatılmış İngilizce derslerine de yer verdiğim İngilizce Video’da 25/02/2014 itibariyle sadece Türkçe açıklamalı derslere yer vermeye başladım. Hedefim İngilizce üzerine hazırlayabildiğim kadar çok içerik hazırlayarak bu alandaki eksikliği doldurabilen bir websitesi olmak. Ve bunu başarabilmek için sizlerin de desteği ve tavsiyeleri ile çıktığım bu yolda büyük adımlarla yeni hedeflere doğru hep birlikte ilerleyeceğizi düşünüyorum.

Nurullah ÖKTEM
İngilizce Video

Nurullah Oktem

2002 yılından beri çeşitli okullarda, dil kurslarında ve internet ortamında İngilizce eğitimi vermektedir. Bununla birlikte Youtube'da ve İngilizce Video'da hazırladığı video dersleri tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Bugüne kadar sekiz milyonu aşkın izlenme oranı ile bu alanda dikkat çeken ingilizce öğretmenleri arasına girmiştir. Şu anda Türkiye'nin en büyük dil setlerinin hazırlıkları ile zamanının çoğunu geçiren Nurullah Öktem, boş zamanlarında da dil eğitim teknikleri üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek adına İngiltere'de iki farklı eğitim programına katılmıştır. Çeşitli seminerlerde dil eğitimi üzerine konuşmacı olarak görev almıştır. En büyük hedefi ve hayali şu an hazırlıklarını yapmakta olduğu Türkiye'nin en büyük dil setinin bir an önce tamamlanmasıdır.

View all posts

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler