Aşağıda yer alan sorular bizlere en çok sorulan sorular arasından derlenmiştir. En kısa zamanda tüm sorulara gayet detaylı yanıtlar verilerek sizlerle paylaşılacaktır. Sabrınıza teşekkür ederiz…

İngilizce Video olarak hangi alanlarda videolar çekmektesiniz?

İngilizce Dilbilgisi, Kelime Bilgisi, Konuşma İngilizcesi ve dil sınavları alanlarında video dersler çekmekteyiz. 

İngilizce Video’nun başka firmalarla işbirliği veya kendi yayınları var mıdır?

Şu an için herhangi bir firma ile işbirliği içinde değiliz. Gelen tüm teklifler titizlikle değerlendirilerek bir karara bağlanmaktadır. 

Dil pratiği yapmak için yurt dışı organizasyonlarınız var mı?

Evet bu yönde talep gelmesi halinde üyelerimiz ile birlikte anadili İngilizce olan ülkelere gitmeyi düşünüyoruz.

Özel dersleriniz için referans gösterebilir misiniz?

Elbette gösterebiliriz. Bununla birlikte YouTube’da yayınlanan derslerimiz ve 5.600.000 den fazla olan tekil izleyici oranımız, 30.000’den fazla abonemiz en güçlü referanslarımızı oluşturmaktadır.

Sizden birebir ders almak istiyorum. Özel ders sürecine dair detayları nasıl alabilirim?

Evet, bu mümkün. BURAYA  tıkladığınızda açılan sayfamız sizi özel dersin detaylarına ulaştıracaktır.

Kurumsal eğitimleriniz veya seminerleriniz var mı? Hangi şehirlerde bu eğitimleri verebiliyorsunuz?

Evet, var. Eğitim almak isteyen kuruluşların sitemizin iletişim bölümünü kullanarak eğitimi alacak personellerinin İngilizce düzeyleri ve alınacak eğitime dair detayları bizlere ulaştırması gerekmektedir. Sonrasında ilgili kuruluşa en kısa zamanda geri dönüt sağlanacaktır. Eğitimler İstanbul, İzmit ve Sakarya şehirlerinde verilebilmektedir. Seminer veya panel tarzı programlar içinde yine sitemiz aracılığıyla bağlantı kurulması yereli olacaktır. 

Dil Setlerinizi (www.dilseti.com) nasıl temin edebilirim? Hangi ödeme seçeneklerini önerirsiniz?

İkinci sitemiz olan www.dilseti.com u ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz. Buradan siparişlerinizi geçebilirsiniz. Ödemeler eft ile gerçekleştirilecektir.

Setlerinizin piyasadaki diğer setlerden ne gibi farkları vardır?

Setlerimiz Türkiye’nin kesinlikle en detaylı dil setleri olacak şekilde hazırlanmaktadır. Tüm konular her yönüyle ele alınır ve oldukça fazla örnek çözülür. Böylelikle ezbercilikten uzak ve kavrama temelli dil eğitimi sağlanır.

Yeni setler hazır olduğunda nasıl haberdar edilebiliriz? Emailimizi bıraksak bize ulaşır mısınız?

Evet sitemizin üst menüsünde yer alan İletişim bölümünden iletişim bilgilerinizi bırakarak tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Setleri satın almak için hangi ödeme türlerini kullanabileceğiz?

Şu an için dil setlerimiz için eft ile ödeme kabul edebiliyoruz. İleride kredi kartı ile alışveriş imkanı da sunabiliriz.

Dil setleriniz klasik DVD setler şeklinde mi hazırlanıyor?
Hayır dil setlerimiz online olacaktır. Ücretli üyelik sistemi ile yayın verecek olan bu setlerimize internetin olduğu her yerden erişebileceksiniz

Dil Setlerinizde nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz?

BURAYA tıkladığınızda açılan sayfada dil setlerim dışındaki tüm derslerimi sıraya konulmuş olarak bulabilir ve bu sırayla izleyebilirsiniz

Not: Ek sorularınızı İletişim bölümünden bizlere ileterek bu bölümde yanıtlanmasını sağlayabilirsiniz

Nurullah Oktem

2002 yılından beri çeşitli okullarda, dil kurslarında ve internet ortamında İngilizce eğitimi vermektedir. Bununla birlikte Youtube'da ve İngilizce Video'da hazırladığı video dersleri tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Bugüne kadar sekiz milyonu aşkın izlenme oranı ile bu alanda dikkat çeken ingilizce öğretmenleri arasına girmiştir. Şu anda Türkiye'nin en büyük dil setlerinin hazırlıkları ile zamanının çoğunu geçiren Nurullah Öktem, boş zamanlarında da dil eğitim teknikleri üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek adına İngiltere'de iki farklı eğitim programına katılmıştır. Çeşitli seminerlerde dil eğitimi üzerine konuşmacı olarak görev almıştır. En büyük hedefi ve hayali şu an hazırlıklarını yapmakta olduğu Türkiye'nin en büyük dil setinin bir an önce tamamlanmasıdır.

View all posts

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler