Uzun zamandır ön çalışmalarıyla meşgul olduğum en yeni dil setim İngilizce konuşma teknikleri üzerine olacak. Bu setimde günlük yaşamda yaygın olarak kullanılan kalıpları ve ifadeleri tek tek detaylandıracak ve çalışacağız. Bunun yanı sıra İngilizce’de cümle kurmaya çalıştığımızda dikkat edilecek ince detayları da yine bu setimde bulabileceksiniz.

Dilbilgisi setlerimin devamı niteliğinde olan İngilizce Konuşma Setlerim, ülkemizde birçok kişinin yıllarını vermesine rağmen bir türlü halledemediği İngilizce konuşma sorununu ortadan kaldıracaktır. Herhangi bir önemli detayın atlanmaması için bu alanda yazılmış akademik yazıları ve eserleri de etraflıca inceliyorum.

Setlerime dair tüm gelişmelerin yine İngilizce Video aracılığıyla sizlere ulaşabileceğini biliyorsunuz. Nice güzellikleri hep birlikte paylaşmak dileğiyle çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

 

Nurullah ÖKTEM
İngilizce Video

Nurullah Oktem

2002 yılından beri çeşitli okullarda, dil kurslarında ve internet ortamında İngilizce eğitimi vermektedir. Bununla birlikte Youtube'da ve İngilizce Video'da hazırladığı video dersleri tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Bugüne kadar sekiz milyonu aşkın izlenme oranı ile bu alanda dikkat çeken ingilizce öğretmenleri arasına girmiştir. Şu anda Türkiye'nin en büyük dil setlerinin hazırlıkları ile zamanının çoğunu geçiren Nurullah Öktem, boş zamanlarında da dil eğitim teknikleri üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek adına İngiltere'de iki farklı eğitim programına katılmıştır. Çeşitli seminerlerde dil eğitimi üzerine konuşmacı olarak görev almıştır. En büyük hedefi ve hayali şu an hazırlıklarını yapmakta olduğu Türkiye'nin en büyük dil setinin bir an önce tamamlanmasıdır.

View all posts

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler