NEDEN BU SİSTEMİ KURUYORUZ?

Çoğu zaman ingilizce öğrenmek isteyenlerin bir türlü bunun için zaman ayıramadıkları aşikardır. “İngilizce Video” olarak sizler için yeni bir program hazırladık. Evinizdeki veya ofisinizdeki bilgisayarınızın karşısına geçerek sitemizden online İngilizce eğimi alabileceksiniz. Bayramlarda veya tatillerde bile derslerinize rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu programımızla artık derslere zaman ayıramama sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Kurlarımızdan faydalanmak için düzenli bir internet bağlantısı ve bilgisayarınızın olması yeterli.

PROGRAMA KİMLER DAHİL OLABİLİR?

Online başvurular yapıldıktan sonra başvuru formları incelenir ve 12 saat içinde geri dönüşler yapılır. Programa her yaştan ve her meslekten İngilizce öğrenmeyi gerçekten isteyen herkes dahil olabilir. Başvuru sahibi ile yapılacak görüşmede ders saatleri ve günleri tespit edilir. Verilecek çalışmaları veya ödevleri sürekli aksatan kişilerle kesinlikle derslere devam edilmez.

NEDEN ONLINE “BİREBİR İNGİLİZCE”?

Bu sistemle;

1. Internet ve bilgisayarınızın olduğu her yerden düzenli olarak derslere katılabilir ve size belirleyeceğimiz programı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

2. Her ders için hazırlanacak konu açıklamaları, alıştırmalar ve worksheetleri dersten önce veya ders anında hemen bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Böylelikle alıştırmaları yazmakla vakit kaybetmeyecek ve çok daha fazla alıştırma çözmüş olacaksınız.

3. Derslerimizi dileyen veliler veya arkadaşlarınız bulunduğunuz ortamdan takip ederek sizdeki gelişmeleri gözlemleyebilecekler.

4. Dersler interaktif tahta yazılımı ile işleneceği için gerek görselliği ve gerekse akılda kalıcılığı yönüyle daha etkili bir öğrenme sağlar.

5. Bu sistemle birlikte yapacağınız tüm hatalar sizin için birer avantaj olacaktır. Çünkü hatalarınızın üzerinde özellikle durulacak ve bu hataların en aza indirilmesi sağlanacaktır.

6. Bir dil kursunda olduğu gibi kalabalık bir ortamda olmamanın, birebir ders işlemenin ve sürekli süreçte aktif olmanın kazandırdığı avantaj ile çok daha hızlı öğrenebilirsiniz

7. Ders saatleri dışında e-mail ile sorularınıza yanıtlar verilecektir.

8. Derslere katılmadan önce sadece bir örnek anlatım değil en az 16 örnek anlatımımızı inceleyerek özel ders konusundaki kararınızı daha rahat verebileceksiniz.

9. Özel kurslarda size verilen konuşma süresi birebir derste olduğu kadar fazla değildir. Ayrıca bu sistemle hep aktif olması gereken siz olacaksınız.

10.
Dünyanın önde gelen kurslarının ve üniversitelerinin kullanmaya başladığı interaktif yazılımlarla benzer özellikteki bir yazılımla dil eğitimi almış olacaksınız.

11. Kişiye özel ders programı ile daha hızlı ve kalıcı öğrenme sağlanacaktır.

12. Dil kurslarında birkaç saatte öğrendiklerinizi bu sistemle bir saatte öğrenebilirsiniz.

13. Tüm özel dersler video kaydı altına alınmaktadır. Ve dersi alan kişiye özel dersin bitimini takip eden iki gün içinde bu video kaydını indirebileceği linkler gönderilir. Böylelikle 1 saatte işlenmiş olunan tüm konu tekrar tekrar izlenebilir ve konunun pekiştirilmesi sağlanır

ÖRNEK DERS ANLATIMLARIMIZ SADECE BİR DERSLE SINIRLI DEĞİL

Birçok özel ders sitesinde sınırlı süreli (20 dakika ile 40 dakika arası) tanıtım dersleri izlemek mümkündür. Kısa süreli bir derse göre karar vermek bazen yanıltıcı olabiliyor. Bundan dolayı sizlerle 150 örnek video dersi paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten yayınlanmış dersleri izleyerek derslerin işlenişine dair ön bilgi sahibi olabilirsiniz…

Yayınlanmış Tüm Videolarım İçin Buraya Tıklamanız Yeterlidir…

DERSLER HANGİ YAZILIMLA İŞLENECEK VE BU YAZILIMI ÜCRETLİ MİDİR?

Dersler ücretsiz olarak edilebileceğiniz “Skype” yazılımı üzerinden gerçekleştirilecektir. Dersleri işlerken öğrenci ve öğretmen aynı ekranı ve ekranda işlenen dersi görmektedir. Böylelikle dersler interaktif olarak işlenmektedir. Gerek görüldüğünde ücretli başka yazılımlarda kullanılacaktır. Fakat bu konuda başvuru sahiplerinden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

İNTERNET ÜZERİNDEN 1 DERSİN SÜRESİ VE ÜCRETLENDİRİLMESİ

1 ders saati 50 dakika olarak kabul edilmektedir. Bir ders saatinin ücreti ise 300 TL olarak hesaplanacaktır.  Zaman zaman ders süresi bazı alıştırmalar için kısıtlı kalabileceği için ekstra süre kullanımı söz konusu olabilmektedir. Fakat bu zaman aşımları için kesinlikle ek bir ücret talep edilmeyecektir.

İNTERNET HARİCİNDE YÜZYÜZE ÖZEL DERS ALMA ŞANSIM VAR MI?

Sakarya, Kocaeli ve İstanbul (Anadolu Yakası) için birebir özel ders alma şansınız bulunmaktadır. Fakat ikamet ettiğim şehir Sakarya olduğu için uzaklık mesafesiyle orantılı olarak ücretlendirme farklılık gösterir.

BAŞVURUMU NASIL YAPABİLİRİM?

“Birebir İngilizce” Programımıza başvurmak için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan “Başvuru Yapmak İçin Buraya Tıklayınız…” seçeneğine tıklayarak “Başvuru Formu” na ulaşmak ve formu doldurmanızdır. Başvurunuza 24 saat içinde geri dönüş yapılacaktır. Geri dönüşleri emailinize yapmaktayız.

Başvuru Yapmak İçin Buraya Tıklayınız…

Nurullah Oktem

2002 yılından beri çeşitli okullarda, dil kurslarında ve internet ortamında İngilizce eğitimi vermektedir. Bununla birlikte Youtube'da ve İngilizce Video'da hazırladığı video dersleri tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Bugüne kadar sekiz milyonu aşkın izlenme oranı ile bu alanda dikkat çeken ingilizce öğretmenleri arasına girmiştir. Şu anda Türkiye'nin en büyük dil setlerinin hazırlıkları ile zamanının çoğunu geçiren Nurullah Öktem, boş zamanlarında da dil eğitim teknikleri üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek adına İngiltere'de iki farklı eğitim programına katılmıştır. Çeşitli seminerlerde dil eğitimi üzerine konuşmacı olarak görev almıştır. En büyük hedefi ve hayali şu an hazırlıklarını yapmakta olduğu Türkiye'nin en büyük dil setinin bir an önce tamamlanmasıdır.

View all posts

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler