Skype’a ve bir web kamerası veya uyumlu bir akıllı telefona sahip olan herkesle ücretsiz görüntülü çağrılarla görüşün.

Nerede olurlarsa olsunlar, istediğiniz kişileri arayın, onları görün, mesajlaşın ve paylaşımda bulunun.

Skype hesabınız ve en son yüklemeler ücretsizdir. Ayrıca sürekli güncellenen ve alt yapısı geliştirilen bir yazılımdır.

Anlık mesajlaşma ve dosya paylaşımı ise ders esnasında materyal ve cümle paylaşımına olanak sağlamaktadır.

Kişilerinizin hangi cihazı kullandıkları önemli değildir. Onlar hangi cihazı kullanırsa kullansın, Skype üzerinden konuşmaya devam edebilirsiniz.

Mikrofon ve hoparlöre ya da kulaklığa sahip bir bilgisayar veya mobil cihaz.

Skype’ı her yerde kullanın

Evde, işte veya hareket halinde, nerede olursanız olun iletişimi kesmeyin –  Skype, bilgisayarınızda, cep telefonunuzda, tabletinizde, TV’nizde ve hatta ev telefonunuz üzerinden kullanılabilir.

Nurullah Oktem

2002 yılından beri çeşitli okullarda, dil kurslarında ve internet ortamında İngilizce eğitimi vermektedir. Bununla birlikte Youtube'da ve İngilizce Video'da hazırladığı video dersleri tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Bugüne kadar sekiz milyonu aşkın izlenme oranı ile bu alanda dikkat çeken ingilizce öğretmenleri arasına girmiştir. Şu anda Türkiye'nin en büyük dil setlerinin hazırlıkları ile zamanının çoğunu geçiren Nurullah Öktem, boş zamanlarında da dil eğitim teknikleri üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek adına İngiltere'de iki farklı eğitim programına katılmıştır. Çeşitli seminerlerde dil eğitimi üzerine konuşmacı olarak görev almıştır. En büyük hedefi ve hayali şu an hazırlıklarını yapmakta olduğu Türkiye'nin en büyük dil setinin bir an önce tamamlanmasıdır.

View all posts

Add comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler